Esztétikai fogászat

Dr. Hadászi Eszter

Foglaljon hozzánk időpontot!

Általános fogászati problémáival is keressen minket bizalommal!

Csapatunk
Elérhetőségeink

1092 Budapest, Kinizsi utca 35. fsz/2. Kapucsengő: 3

Dr. Hadászi Eszter

Esztétikai fogorvos

Egy nagy álmom vált valóra, mikor 2017-ben a Debreceni Egyetemen megszereztem a fogorvosi diplomámat. Mindig is vonzott az egészségügy, a gyógyítás és az emberekkel való törődés. Mind az egyetem alatt, mind pedig az utána következő években igyekeztem minden alkalmat megragadni, amikor gyakorlati tapasztalataim tárházát bővíthettem. Dolgoztam állami- és magán ellátásban is az elején, ami úgy gondolom mind hozzátett a szakmai és emberi jártasságomhoz, széleskörű látásmódomhoz.

Elméleti tudásom igyekszem folyamatosan bővíteni és szinten tartani kurzusokon, konferenciákon való részvétellel. Célom minden esetben megismerni a pácienseim preferenciáit, felmérni a problémáikat és a különböző kezelési opciók közül a számára legkedvezőbbet kiválasztani közösen.

Fontosnak tartom a megfelelő tájékoztatást a kezelés minden lépésénél, hogy átfogóbb képet kaphassanak a történésekről. Az a tapasztalatom, ha megfelelő empátiával és türelemmel fordulunk az emberekhez, akkor minden korábbi félelem és negatív tapasztalat felülírható. A fogászatban a legvonzóbb területek számomra a fogmegtartó kezelések, esztétikai beavatkozások, az implantációs fogpótlások és az egyszerűbb szájsebészeti kezelések. Szeretettel várom jelenlegi és jövendőbeli felnőtt és gyermek pácienseimet is!

Mosoly dental

Küldjön nekünk üzenetet!